Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Filmik Moj lets play proszę o opinie


ProAntyCHeats

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moj pierwszy lets play w życiu prosze o wyrozumiałą opinie od was i ocenki w filmiku

filmik jest O minecraft nie dzieje sie nic tam ciekawego jest nudny ale to tylko tak żeby zrobić pierwszy let's play

http://www.youtube.com/watch?v=4eyi8lkaibc O minecraft (moj 1 Let's play )

 

 

A tu moj 2 lets play Gra HeroZero http://www.youtube.com/watch?v=8TXU6LQ8T-M

Opublikowano

Co do tego 1 filmiku.

Gdybym miał na biurku pistolet z jednym nabojem wziął bym gnata i odpierdolił sobie głowę. Straciłem 11minut swojego życia na oglądanie tego "Czegoś" recenzje to już kurwa Klocuch12 robi (Wtf?).

A co do tego 2 filmiku.

Straciłem znowu kurwa 14 minut swojego życia. Za cicho mówisz jedynie co tu jest dobre do grafika ale też przejebane bo lubię oglądać w HD a tu nie ma w HD.

 

Ogólnie mówiąc popraw mikro ogarnij się mów głośniej odpuść sobie Minecraft i nagrywaj lepiej "Zagrajmy w" niż let's play ;p.

 

BTW

700 POSTOFF

1357468552-U604459.png

By b4rt4z

Opublikowano

Co do tego 1 filmiku.

Gdybym miał na biurku pistolet z jednym nabojem wziął bym gnata i odpierdolił sobie głowę. Straciłem 11minut swojego życia na oglądanie tego "Czegoś" recenzje to już kurwa Klocuch12 robi (Wtf?).

A co do tego 2 filmiku.

Straciłem znowu kurwa 14 minut swojego życia. Za cicho mówisz jedynie co tu jest dobre do grafika ale też przejebane bo lubię oglądać w HD a tu nie ma w HD.

 

Ogólnie mówiąc popraw mikro ogarnij się mów głośniej odpuść sobie Minecraft i nagrywaj lepiej "Zagrajmy w" niż let's play ;p.

 

BTW

700 POSTOFF

Ała twe słowa bolą :D

 

Mówisz w dziwnym stylu. ._.

Na początku takie przerwy między zdaniami.

Dziwne ._.

zaje***em sie w na paczątku nw wiedziałem co powiedzieć a to na środku i ogólnie przez hałas w domu

Opublikowano

Pisz tu:

http://www.mpcforum.pl/topic/242300-znalazles-ciekawy-zabawny-film-wchodz/

 

Lub masz tez system filmów

1388363882-U262029.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...